Minifocení

Z DŮVODU NÁSTUPU NA MATEŘSKOU DOVOLENOU FOTÍM V ROCE 2018 POUZE DO KONCE ČERVNA. Neobjednávejte se, prosím. MŮŽETE SLEDOVAT MŮJ FACEBOOK (Photo by nohanka), kde dle situace budu průběžně vypisovat případné termíny minifocení. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. Vaše nohanka

 

Minifocení v podobě 15-20 minut, kdy si počet výsledných snímků určíte Vy sami! Do 2 týdnů po fotografování Vám zašlu náhledy, ze kterých si vyberete tolik fotografií, kolik jen budete chtít (minimálně 5 ks. Maximální počet snímků není omezen).

Každá vybraná fotografie je profesionálně upravená a stojí 200 Kč. Tisk není zahrnut v ceně, můžete si jej ale přiobjednat v mnoha provedeních. Ceník zde.

Výsledné fotografie Vám budou odeslány ke stažení přes úschovnu během 10-30 dnů od zaslání Vašeho výběru. A to v plné velikosti pro tisk, i ve zmenšené verzi pro email, fb, ...

Můžete si také přiobjednat CD. V případě tištěných snímků a CD zasílám zakázku poštou, nebo si ji můžete vyzvednou na výdejním místě.

Příplatkové služby
  • 500 Kč expresní zpracování fotografií do 5-10 prac. dnů od Vašeho výběru z náhledů - dle domluvy a vytíženosti
  • od 50 Kč časově náročnější retuše: odstranění náramku, hodinek, tetování, úprava dvojité brady, zmenšení břicha, zeštíhlení stehen a paží, srovnání tonality pleti od opálených plavek či výstřihu, odstranění objektů apod.