Minifocení

ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ FOTÍM V ROCE 2018 PROZATÍM POUZE DO KONCE ČERVNA a již mám plný stav. Neobjednávejte se, prosím. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. nohanka

 

Minifocení v podobě 15-20 minut, kdy si počet výsledných snímků určíte Vy sami! Do 2 týdnů po fotografování Vám zašlu náhledy, ze kterých si vyberete tolik fotografií, kolik jen budete chtít (minimálně 5 ks. Maximální počet snímků není omezen).

Každá vybraná fotografie je profesionálně upravená a stojí 200 Kč. Tisk není zahrnut v ceně, můžete si jej ale přiobjednat v mnoha provedeních. Ceník zde.

Výsledné fotografie Vám budou odeslány ke stažení přes úschovnu během 10-30 dnů od zaslání Vašeho výběru. A to v plné velikosti pro tisk, i ve zmenšené verzi pro email, fb, ...

Můžete si také přiobjednat CD. V případě tištěných snímků a CD zasílám zakázku poštou, nebo si ji můžete vyzvednou na výdejním místě.

Příplatkové služby
  • 500 Kč expresní zpracování fotografií do 5-10 prac. dnů od Vašeho výběru z náhledů - dle domluvy a vytíženosti
  • od 50 Kč časově náročnější retuše: odstranění náramku, hodinek, tetování, úprava dvojité brady, zmenšení břicha, zeštíhlení stehen a paží, srovnání tonality pleti od opálených plavek či výstřihu, odstranění objektů apod.